باطری فابریک هوندا crv چند آمپر است؟

باتری فابریک هوندا سی آر وی، 45 آمپر می باشد که شرکت سازنده برایش در نظر گرفته است. اگر مدل خودرو شما 2016 می باشد و ابعاد تصویر های زیر را دارد، باید باتری 60 آمپر بلند نصب گردد.

طول باتری باتری هوندا سی آر وی
طول باتری باتری هوندا سی آر وی (22سانت)

 

عرض باتری باتری هوندا سی آر وی
عرض باتری باتری هوندا سی آر وی (17 سانت)

 

ارتفاع باتری باتری هوندا سی آر وی
ارتفاع باتری باتری هوندا سی آر وی (20 سانت)

بهترین باتری برای هوندا CR – V

به طور کل در ایران دو برند ایرانی و کره برای این خودرو یافت می شود. اگر بخواهیم بهترین را نام ببریم، باتری کره ای که تاریخ قدیمی نباشد کارایی و عمر مفید بیشتری دارد و باتری های با کیفیت ایرانی هم نسبت به مبلغ پرداختی ارزش خرید دارند.

باتری ایرانی : در حال حاضر با ورود دستگاه های روز و دقیق به کشور موجب شده، بعضا شرکت هایی مثل سپاهان یا برنا از بقیه رقبا پیشی بگیرند و باتری های CLASS A با استاندارد های اروپا و ژاپن تولید کنند.
بهترین برند ایرانی : در بین برندهایی که بهترین در ایران هستند و رضایت بالای مشتریان را بدست آورده اند می توان به 60 و 45 آمپر سپاهان باتری و برنا باتری اشاره کرد که در بازه قیمتی نزدیک بهم و بهترین مارک باطری اتمی ایرانی هستند.
سه مورد مهمی که گارانتی باتری ماشین را ابطال می کند:
  1. خاموش بودن زیاد خودرو و دشارژ شدن باتری ماشین
  2. نقص در عملکرد دینام: اورشارژ یا شارژ بیشتر از حد مجاز.
  3. دستکاری در بدنه و آسیب رساندن به آن
بهترین برند باتری کره ای : در ایران از بهترین باطری های کره ای می توان به برند هیوندای و دلکور باتری که جزو باتری های CLASS A هستند اشاره کرد مثل:
دلکور شامل : پلاتینوم ، هگزا ، شارک ، رویال ، پوما
و هیوندای شامل : انرسل، ایندیگو ، سولایت اشاره کرد.

درباره هوندا cr-v

هوندا سی آر وی از سال ۱۹۹۵ تاکنون بر روی خط تولید قرار دارد. هوندا سی آر وی یک کراس اوورکامپکت ژاپنی است . نسل چهارم هوندا سی آر وی در سال ۲۰۱۱ برای نخستین بار رونمایی شد.

در همان سال نمونه تولیدی آن در نمایشگاه خودرو لس آنجلس حاضر گردید . هوندا سی آر وی در سال ۲۰۱۲ وارد بازارهای جهانی شد. تولید آن تا سال ۲۰۱۶ ادامه یافت. هندا crv به عنوان یکی از محبوب ترین خودروهای حاضر در این کلاس در کشور آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر محسوب می‌شود. هوندا سی آر وی در نسل چهارم در سال ۲۰۱۵ تغییر چهره داد. حضور این مدل خودرو در بازار ایران به سال ۲۰۱۶ توسط گلرنگ موتور فامیلی برمی گردد.

در بازارهای جهانی هوندا سی آر وی با موتور های مختلفی ارائه می شود . مدل انتخابی برای بازار ایران به یک موتور دو و نیم لیتری ۴ سیلندر مجهز شده است . این موتور توانایی تولید ۱۸۵ اسب بخار قدرت و ۲۴۵ نیوتن متر گشتاور را دارد. که به وسیله جعبه دنده اتوماتیک به هر چهار چرخ انتقال پیدا می کند . بی نقص بودن عملکرد و سیستم چهار چرخ متحرک در هوندا سی آر وی از ویژگی های این مدل می باشد.

امداد باتری، امداد باتری شبانه روزی