مشخصات باتری فابریک لیفان X60

محدوده ظرفیت باطری x60 را می توان بین 70 و 80 آمپر ساعت انتخاب نمود . باتری فابریک لیفان ایکس 60 که در کارخانه روی خودرو نصب شده است، 80 آمپر پایه بلند و با چینش قطب مخالف یا راست از نوع اتمی می باشد. اما گاهی به دلیل کمبود این باتری 80 آمپر در بازار با این ابعاد برای باتری های بعدی با همان ابعاد از باطری های اتمی 70 آمپر مخالف یا راست پایه بلند استفاده می شود. گاهی اوقات کارخانه هایی مانند سپاهان باتری باطری هایی با ظرفیت 80 آمپر ساعت در تعداد محدود مثل اوربیتال EFB با ظرفیت 80 آمپر تولید کرده اند که از لحاظ ابعادی بازهم با 70 و 80 آمپر یکی است.

حداکثر آمپر باطری که می توان بر روی خودرو لیفان ایکس 60 نصب نمود چیست؟

با اندازه گیری فضای جایگیری باتری، مدل بسته شدن بست باطری و چینش قطبهای باطری ماشین لیفان x60 تا آمپراژ 80 پایه بلند کارخانه که در ایران موجود بوده قابل نصب می باشد .

برای لیفان ایکس 60 چه باطری مناسب است؟

برای هر خودرو فارغ از مدل و برند شاخص ها و استاندارد های برقی تعریف شده توسط کارخانه ارائه می گردد. با توجه به اینکه باطری های با کیفیت از عمر و اطمینان از جهت خرابی خود باطری و آسیب رساندن به خودرو قابل قبول تر هستند . پیشنهاد می شود سراغ ارزان ترین باتری ها نروید و بدنبال متوسط ها و بهترین ها باشید . مانند باتری فابریک لیفان ایکس 60 که باطری مناسب و خوب و همچنین با کیفیتی است.

قیمت گذاری باطری لیفان ایکس 60 بر چه اساسی است ؟

قیمت تعیین کننده باطری لیفان ایکس 60 بر 4 اصل میتواند استوار باشد :

  • اتمی یا اسیدی ( باتری های اسیدی کمی ارزان تر اند).
  • آمپراژ باطری بالاتر باشد قیمت نیز افزایش می یابد.
  • سازنده یا کارخانه  تولیدکننده
  • تکنولوژی ساخت ( باطری agm ، باطری vrla ، باتری efb و… ).