باتری سهند بهتر است یا واریان صبا؟

صبا باتری

علت تولید دو باتری واریان و سهند صبا چیست؟

در بررسی تفاوت دو برند واریان و سهند از کارخانه صبا باتری که آیا باتری سهند بهتر است یا واریان باید اشاره کنیم که؛ کارخانه های سازنده کالاهای مختلف ، مارک های مختلفی از محصولات خود را بارها و بارها با نام ها و برچسب های مختلفی به بازار عرضه می کنند . که دلایل مختلفی دارد و باتری صبا هم از این دلایل مستثنی نیست. گاهی این دلایل بر قیمت باتری ماشین تاثیر گذار است و گاهی صرفا در حد یک نام است. در ادامه دلایل تولید انواع برند در کارخانه را بررسی می کنیم.

  • گاهی این تغییرات به دلیل بهبود یافتن و به روز شدن محصولات جدید نسبت به محصولات قدیمی است و گاهی هم هیچ تفاوتی در مواد اولیه ، طراجی اساسی و تکنولوژی دیده نمی شود . در این بین برخی از کارخانه های باتری سازی در ایران هم هستند که تغییرات خوبی در مارکهای متفاوت نیز ایجاد کرده اند و تغییر در مارک های باطری کار بیهوده ای نبوده است .

 

  • گاهی بعد از اینکه یکی از نام های محصول تجاری موفقیتی کسب نمی کند ، به سراغ نام دیگر و لیبل دیگر برای همان محصول می روند . بنابراین دلیل نمی شود هر محصول با نام جدید ، کیفیت بالاتر و یا تفاوتی اساسی با نوع قبلی خود داشته باشد . و می توان گفت یکی از دلایل این کار جذب مشتری بیشتر و شگرد تولیدکنندگان و صاحبان برند است .

 

  • برخی از کارخانه های تولیدی نیز از روی علاقه یا تصوراتی که دارند همواره به تولید مارک های جدید برای محصولاتشان می پردازند . مانند برخی از تولیدکنندگان باطری های ایرانی و همچنین کره ای . و البته می توان به کارخانه های بوش و وارتا آلمان نیز اشاره کرد که با یک مارک باتری به موفقیت های خوبی رسیده اند و تغییری در نام محصولاتشان نمی دهند.

برای اطلاع از قیمت باطری دولتی صبا در انواع برند می توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید و یا با ما در تماس باشید.  

کیفیت باتری صبا واریان بهتره یا سهند؟

در این مورد نیز با توجه به مطالب بالا مورد دوم و سوم صدق می کند . و می توان گفت که هیچ تفاوتی بین باتری سهند و باطری واریان وجود ندارد . و همه باتری ها در همان خط تولید باطری و با همان مواد اولیه و با همان دستگاها تولید می شوند .

ناگفته نماند که کیفیت باتری واریان صبا از خیلی از برند های دیگر بهتر است و می توانید با خیالی آسوده آن را تهیه نمایید. لازم به ذکر است که این برند از پرطرفدارترین باتری های کارخانه صبا باتری است. همین مورد حکایت از کیفیت بالا و رضایت مشتری دارد. پس در پاسخ به این سوال که، باتری واریان خوبه؟ باید گفت بله. این باتری از کیفیت بالایی برخوردار است و طول عمر بالایی دارد. لازم به ذکر است که اگر کیفیت برای شما خیلی مهم است می توانید به باطری برنا و سپاهان نیز بیاندیشید زیرا هر دو از بهترین برندهای باتری ایرانی هستند.

در حال حاضر مشهورترین برند در میان محصولات صبا باتری ، مارک واریان این کارخانه می باشد که به وفور در فروشگاه ها دیده می شود. طرفدار این برند باتری در بین خودرو سواری به خصوص دارندگان پراید بسیار محبوب است. زیرا هم قیمت و هم کیفیت مناسبی دارد. برای اطلاع از قیمت باطری پراید در انواع برند به صفحه باتری پراید مراجعه نمایید.

باتری سهند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *