بررسی مشخصات فنی باتری فابریک برلیانس

برای خودرو برلیانس، باتری ۶۰ آمپر پاسخگوی نیازهای الکتریکی این خودرو است. این باتری‌ها با ولتاژ و ابعاد مناسب، عملکرد مطلوبی را برای خودرو برلیانس فراهم می‌کنند. از مشخصات فنی باتری فابریک برلیانس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:‌

  • نوع باتری:  اتمی یا سیلد (سرب کلسیمی)
  • ولتاژ : 12 ولت
  • قالب : ال 2 ( L2 ) پایه کوتاه
  • جهت یا چینش قطب‌ها: قطب موافق یا چپ
  • طول: 240 میلی‌متر
  • عرض: 175 میلی‌متر
  • ارتفاع: 190 میلی‌متر

این مشخصات فنی تضمین می‌کنند که باتری به‌خوبی با نیازهای خودرو برلیانس هماهنگ باشد و عملکرد باتری در شرایط مختلف رانندگی و جوی مطلوب باشد. انتخاب باتری با این مشخصات به بهبود عملکرد و افزایش طول عمر خودرو نیز کمک خواهد کرد. 

معرفی بهترین برندهای باتری ماشین برلیانس h330

برای خرید باتری برلیانس h330، h320 و سایر مدل‌ها می‌توانید از باتری‌های کره‌ای با اصالت و تاریخ جدید استفاده کنید که از نوع اتمی هستند. برای خرید برندهای کره‌ای باتری برلیانس ۳۳۰ و ۲۲۰، مارک‌های دلکور، پوما و ایندیگو بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شوند. 

در‌صورتی‌که قصد خرید باتری ماشین برلیانس از برندهای ایرانی را داشتید، پیشنهاد ما به شما مارک‌های سپاهان (اوربیتال و سوزوکی) است. برند سپاهان با‌کیفیت‌ترین باتری‌ها را برای انواع خودرو‌ها تولید می‌کند. از‌این‌رو اگر شما قصد خرید باتری برای خودروهای دیگر نظیر باتری ال نود و پژو را داشته باشید نیز برند سپاهان محصولات متنوعی را به شما عرضه خواهد کرد. برای خودرو برلیانس می‌توانید سراغ برندهای با‌کیفیت دیگر همچون برنا باتری، پاسارگاد صنعت و وایا باتری نیز بروید. 

معرفی عوامل تاثیرگذار بر قیمت باتری برلیانس h330 و سایر مدل‌ها

قیمت باتری خودرو برلیانس تحت تاثیر چند عامل مهم قرار می‌گیرد. نخستین عامل، کیفیت و نوع باتری است؛ باتری‌هایی با کیفیت بالاتر و تکنولوژی پیشرفته‌تر معمولاً گران‌تر هستند. برند تولیدکننده نیز در تعیین قیمت باطری برلیانس نقش دارد؛ برندهای معتبر کره‌ای معمولاً گران‌تر از برندهای ایرانی هستند. عوامل بازاری مانند نرخ ارز و قیمت مواد اولیه نیز بر قیمت باتری برلیانس h230، h220 و h330 تاثیرگذارند. 

در نهایت گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه شده توسط فروشنده نیز در تعیین قیمت باتری برلیانس موثر خواهند بود. در‌صورتی‌که شما قصد خرید باتری برای سایر خودروهای ایرانی همچون باتری شاهین، تارا یا دنا را نیز دارید، باید موارد ذکر را به‌دقت بررسی کنید؛ بدین‌ترتیب می‌توانید یک باتری مقرون‌به‌صرفه و متناسب با نیاز خودرو خود تهیه کنید. 

آشنایی با مهم‌ترین نکات در خرید باتری برلیانس

با آگاهی از نکات مهم خرید باتری برلیانس، انتخاب مناسب‌تر و مطمئن‌تری خواهید داشت. اولین و مهم‌ترین نکته این است که بدانید باتری برلیانس چند آمپر است و چه ابعاد و مشخصاتی دارد. سپس تاریخ تولید باتری مورد‌نظر را بررسی کنید تا از عملکرد باتری روی خودرو مطمئن شوید. بهتر است از تاریخ تولید باتری بیشتر از ۶ ماه نگذشته باشد. با خرید از برندهای معتبری همچون سپاهان، برنا و پاسارگاد صنعت خیالتان از بابت گارانتی و خدمات پس از فروش نیز راحت خواهد بود. 

در‌صورتی‌که قصد خرید باتری برلیانس دارید، امکان خرید اینترنتی این باتری در سایت امداد باتری آنتایم برای شما فراهم شده است. شما می توانید با خرید باطری ماشین برلیانس در مدل‌های مختلف، از خدمات نصب رایگان ما نیز بهره‌مند شوید.