فروش باتری خودرو ام وی ام 530 + مشخصات فنی و قیمت

برای خرید باتری مناسب خودرو ام وی ام 530 باید مشخصات فنی باتری اورجینال این خودرو را بدانیم. شاخص هایی مثل آمپر ، ولت ، قالب یا ابعاد و اندازه باطری ام وی ام 530 بسیار مهم است. اگر مشخصات باتری این ماشین  خارج از توصیه سازندگان باشد ، احتمال زیاد با خرابی باطری و ماشین و یا با راندمان پایین بهره وری از این قطعه مواجه خواهید شد. بنابراین برای یک خرید مطمئن بایستی به این موارد توجه شود. در ادامه به معرفی باتری های با کیفیت و بهترین باتری ها و پر فروش ترین ها برای خودرو530 مدیران خودرو می پردازیم.

مشخصات فنی باتری فابریک و استاندارد mvm 530 چیست؟

آمپر یا ظرفیت باطری : 70 AH ( قابلیت نصب باتری تا 80 آمپر ساعت)

آرایش قطب ها : مخالف یا راست (R)

ولتاژ باطری : 12

قالب : D26

نوع باطری : اتمی یا سیلد بدون نیاز به اضافه کردن آب مقطر

محل قرارگیری باتری ام وی ام 530
محل قرارگیری باتری ام وی ام 530

قیمت باتری ام وی ام 530

  • قیمت باطری MVM 530  به عوامل زیر بستگی دارد :
  • برند و کشور سازنده
  • تکنولوژی باطری : اسیدی ، اتمی ، ای جی ام و… باشد
  • تاریخ تولید
  • مدت زمان گارانتی و کیفیت گارانتی
  • اصالت کالا

نکات مهم هنگام خرید باتری mvm 530

به صورت خلاصه مشخصات باطری که در ابتدا مطلب ذکر شد باید به طور کامل در نظر گرفته شود. نکته مهم بعدی تاریخ تولید باطری است . تاریخ تولید ساخت اگر تا 6 ماه قبل باشد مشکلی ندارد. اما بعد از 6 ماه ، کیفیت باتری و طول عمرآن کاهش یافته و کارایی بالایی نسبت به باطری به روزتر نخواهد داشت.  برای اینکه چه مارک و برندی تهیه کنید سپاهان و برنا و پاسارگاد صنعت در رتبه های با کیفیت بالا قرار دارند و برندهایی مثل صبا و آذر باتری متوسط هستند ک ه البته قیمت ارزانتری دارند. نصب و تعویض اصولی باطری یکی دیگر از موارد مهمی است که بایستی برای تمامی خودروها رعایت شود. در غیر این صورت تمامی تلاش ها برای رعایت نکات بالا بر باد خواهد رفت. بهتر است اینکار را به افراد واجد شرایط ، متخصص و فنی بسپارید.

سوالات مهم و متداول که ممکن است قبل از خرید باتری ام وی ام 530 برایتان پیش بیاید.

از کجا بفهمیم که اصلا باتری خراب است یا ایراد از باطری ماشین است؟

اگر ابزار و دستگاه تست نداشته باشید احتمال خطا برای تشخیص خرابی وجود دارد. اما عموما باتری خراب علائمی دارد که میتوانید متوجه این مسئله شوید. به طور مثال اگر ماشین ام وی ام 530 به زور و کند استارت می خورد و یا برق داخل ماشین مثل چراغها ضعیف است یا هنگام استارت ضعیف می شود. یا اینکه ریموت نمی تواند دربها را باز و بسته کند. اگر صدای تق تق سریع موقع استارت شنیدید میتوان گفت احتمالا ایراد از باطری خودروست.

عمر باتری ماشین معمولا چقدر است؟

مارک باتری ، آب و هوا ، نحوه استفاده ، میزان کارکرد ماشین خیلی خیلی در طول عمر موثر است. تئوری عمومی برای باطری کارکرد 40 هزار کیلومتری یا سپری شدن دو سال از تاریخ ساخت باطری برای برندهای متوسط بازار است. شاید باتری با نحوه استفاده شما خیلی کمتر یا خیلی بیشتر دوام بیاورد.

تاریخ تولید باتری خیلی مهم است، آنرا چگونه تشخیص بدیم؟

اکثر تولیدکنندگان باطری، تاریخ تولید را بر روی باتری یا کارتن محصول و برگه گارانتی درج می کنند. در صورت خرید از فروشگاه قبل از نصب باطری امدادگر ما تاریخ تولید را به روئیت شما می رساند.

چرا برخی فروشگاه ها باتری را با قیمتی خیلی پایین عرضه می کنند؟

تاریخ تولید ، اصالت کالا و خدمات مهمترین عوامل اختلاف قیمت است.

آیا گارانتی باطری ها معتبر هستند و اگر خراب شوند تعویض می شوند؟

بله. در ابتدا باطری ها تست می شوند و بعد از مسجل شدن خرابی آنها با یک باطری نو تعویض می شوند.

چرا هر باتری می خریم زود تمام می شود یا خراب می شود؟

اگر به نو بودن و جدید بودن باتری که خریداری کرده اید شکی ندارید. باید از صحت سلامت فنی خودرو اطمینان حاصل کنید و درنحوه استفاده از ماشین خود تجدید نظر کنید.

اگر باتری آمپر بالاتر نصب کنیم تاثیری در عمر آن دارد؟

اگرغیر از لوازم برقی فابریک کمپانی چیز دیگری ندارید و استفاده کم یا متوسطی از ماشین دارید خیر.

روند و روش خرید باتری از فروشگاه آنتایم به چه صورتیست؟

بعد از تماس شما و مشاوره با کارشناس و انتخاب برند مورد نظر، باتری در اسرع وقت ارسال می شود و روی خودرو نصب می شود. ارسال  و نصب و تست دینام در تهران بصورت رایگان انجام می شود. هزینه باتری بعد از انجام تعویض باتری توسط کارتخوان ، نقدی و … پرداخت می گردد.

چطور بفهمیم باتری که روی ماشین نصب هست چند آمپره ؟

بر روی باتری ها معمولا برچسبهایی توسط سازنده قرار می گیرد که آمپر باتری معمولا بصورت آمپرساعت به اختصار بر روی بدنه یا لیبل باطری نوشته می شود. به طور مثال : AH  70 یا AMPs 70