باتری مناسب خودروهای لیفان

در این قسمت مشخصات فنی باتری خودروهای لیفان را مشاهده می کنید . توجه فرمایید، ممکن است به علت تفاوت در کلاس خودروها، این اطلاعات متغیر باشد . برای کسب اطلاعات دقیقتر می توانید با کارشناسان امداد باتری ، باتری آنتایم تماس بگیرید. لازم به ذکر است که ارسال و نصب باطری لیفان رایگان بوده و فقط هزینه باتری از مشتری دریافت می گردد.

باتری مناسب لیفان

 

لیفان 820

امداد باتری لیفان 820
مناسب لیفان 820

ظرفیت : 70 آمپر ساعت

چیدمان قطبها : قطب راست – پایه بلند

مدل : اتمی

ولتاژ : 12 ولت

قیمت باتری لیفان 820

لیفان x50

امداد باتری لیفان x50
مناسب لیفان x50

ظرفیت : 60 آمپر ساعت

چیدمان قطبها : قطب چپ – پایه کوتاه

مدل : اتمی

ولتاژ : 12 ولت

قیمت باتری لیفان x50

لیفان x60

امداد باتری لیفان x60

مناسب لیفان x60

ظرفیت : 70 آمپر ساعت

چیدمان قطبها : قطب راست – پایه بلند

مدل : اتمی

ولتاژ : 12 ولت

قیمت باتری اتمی لیفان x60

لیفان 520

امداد باتری لیفان 520
مناسب لیفان 520

ظرفیت : 60 آمپر ساعت

چیدمان قطبها : قطب چپ – پایه کوتاه

مدل : اتمی

ولتاژ : 12 ولت

قیمت باتری لیفان 520

لیفان 620

امداد باتری لیفان 620
مناسب لیفان 620

ظرفیت : 70 آمپر ساعت

چیدمان قطبها : قطب چپ – پایه بلند

مدل : اتمی

ولتاژ : 12 ولت

قیمت باتری لیفان 620

گروه خودروسازی لیفان

یک شرکت خودروسازی چینی است که در سال 1992 توسط آقای مین شانگ تاسیس شد. که تولید نخستین محصولات خود را در سال ۲۰۰۵ آغاز نمود. شرکت کرمان موتور نماینده و وارد کننده خودروهای لیفان به ایران است .

محل احداث شرکت لیفان در جنوب شرقی کشور چین در منطقه‌ای به نام چونگ کینگ (CHONGQING) قرار دارد. آقای مین شانگ، فعالیت خود را با یک تعمیرگاه کوچک موتورسیکلت شروع کرد که در آن زمان تعداد کارکنانش 9 نفر بود . اما بعد از بیست سال، انقدر در کارش پیشرفت کرد که این تعداد از 13 هزار نفر گذشت و نامش جزو 5 کمپانی بزرگ موتورسیکلت‌ ساز چین قرار گرفت. آغاز کار این خودروساز شباهت زیادی به موسس شرکت هوندا ، سوئی شیرو باتری هوندا دارد. البته شباهت دردسرساز دیگری هم وجود داشت و اینگونه بود که نام‌گذاری موتورسیکلت‌های این شرکت (لیفان) در ابتدا بدین‌ شکل بود:

(Chongqing Hongda Auto Fittings Research Centre)

این نام در سال 1997 به لیفان تغییر یافت. از همان ابتدا، موتورسیکلت‌های ساخت لیفان با نام (HONGDA) به بازار عرضه می شد و تا سال 2004 ادامه داشت (علیرغم تغییر نام شرکت). بخاطر اینکه نام این شرکت، شباهت‌ زیادی با نام شرکت هوندای ژاپن داشت هوندا، از لیفان به دادگاه‌های چین شکایت کرد و پس از دوره ای طولانی حق  را به هوندا ژاپن دادند و شرکت لیفان را به پرداخت غرامتی معادل 1.47 میلیون یوآن محکوم کردند.

نخستین کارخانه مونتاژ لیفان

در خارج از کشور چین، در سال 1999 در کشور ویتنام عرضه شد . در سال 2003، این شرکت ساخت اتوبوس را آغاز نمود و در اواخر سال 2005، نخستین خودروی سواری این شرکت به نام لیفان 520 را روانه بازارهای جهانی کرد. این خودرو در کشور ایران نیز مونتاژ می‌شد که بعدها جای خود را به باتری لیفان 620 داد. نخستین خودروی کراس اوور این شرکت مدل باطری لیفان x60 می‌باشد که خودرویی نام‌آشنا برای ایرانی هاست .

تکته اینجاست که این شرکت توانسته از سال 2001 در ژاپن هم موتورسیکلتهایش را به فروش برساند و خودروهایش را در کشورهایی مانند برزیل، جمهوری آذربایجان، ایران، اتیوپی صادر کرده و به فروش بالایی دست یابد .

لیفان مرکز تحقیقاتی پیشرفته، با هزینه‌ای معادل 200 میلیون یوآن تاسیس کرده است که در آن اموری مربوط به یک خودرو اعم از طراحی بدنه، پیشرانه، شاسی و صدا و لرزش و… انجام می‌گیرد. همچنین در این مرکز، پیش از عرضه هر خودرویی به بازار، حداقل 16 تست بر روی تمامی اجزای آن خودرو صورت می گیرد. علاوه بر این، کار پیوسته و مداوم در جهت ارائه خودروهای برقی را هم باید به فعالیت‌های این مرکز اضافه کرد. اولین محصول برقی لیفان ، لیفان 620 با پیشرانه الکتریکی است.
در حال حاضر، بیشترین تولیدات شرکت لیفان، مدل‌هایی همچون لیفان X50 و لیفان X60 دربر می‌گیرد. در حال حاضر مدل هایی مانند لیفان x70 ، لیفان x80 ، لیفان x40 تولید شده است .

لیفان توانسته در سال 2013 مجموعا، تعداد 370,800 دستگاه خودرو، 1,488,900 دستگاه موتورسیکلت و همچنین 3,563,100 عدد پیشرانه خودرو را تولید کند که سودی معادل 26 میلیارد یوآن را بدست آورد .

  • برای بازدید از باتری مناسب خودروهای دیگر می توانید از زیر منوی انتخاب باتری براساس نوع خودرو مراجعه نمائید.
  • امداد باطری شبانه روزی ، باتری آنتایم

لیست خودرو های پربازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *